Özel Kurs Yönetim Yazılımı

Özel kursların öğrenci bilgileri, öğretmen bilgileri, ders, grup, ödeme bilgileri, ön muhasebe, raporlama gibi işlemleri yapabilmesi için hazırlanmış web tabanlı bir yazılımdır.
Karşılama Sayfası

Günün oturumları, doğum günleri, hatırlatmalar, kayıt bekleyen ön görüşmeler, ödemeler listeleri anasayfada görülebilir. Kullanıcıların yetki sistemi sayesinde kullanıcıların listelere erişimi kısıtlanabilir. Günlük programda o gün yapılması gereken derslerin listesi görünür. Öğretmenler kendi hesaplarına giriş yaparak yapmaları gereken dersler için oturum başlattıklarında yönetim paneli anasayfasında oturumun başladığı ya da bittiği görülebilir. Biten oturum kullanıcı tarafından onaylanıp öğretmenin yaptığı ders saatlerine eklenebilir.

Kullanıcı Yönetimi

Kullanıcı ekleme, çıkarma, düzenleme işlemleri için gelişmiş kullanıcı yönetimi sayfası mevcuttur.

Yetki Yönetimi

Kullanıcıların yazılımın tüm modüllerine erişimi, gelişmiş yetkilendirme sistemi sayesinde düzenlenebilir.

Tanımlamalar

Yazılımda kullanılacak sabit bilgiler tanımlamalar modülünde düzenlenebilir.

Ön Görüşmeler

Öğrenci adaylarının bilgileri ön görüşmeler modülünde kayıt altına alınabilir. Kullanıcılar ön görüşme kayıtlarına notlar ve hatırlatmalar ekleyebilir. Böylece öğrenci adaylarının takibi verimli bir şekilde yapılabilir.

Gruplar Tablosu

Gelişmiş tablo görünümünün bulunduğu gruplar tablosu, devam eden grupları derse, öğretmene, sınıfa, güne, grup adına göre filtreleme, grup ekleme, çıkarma, düzenleme, gruba öğrenci ekleme, öğretmen atama, yapılan oturumları ders saati olarak ekleme, yapılan ve kalan saat toplamını görüntüleme, grup dondurma-devam ettirme, tamamlanan grupları tarihe göre listeleme gibi gelişmiş özelliklere sahiptir. 4 farklı tablo görünümü ile gruplar haftalık ve aylık periyotlarda görüntülenebilir.

Ön Muhasebe

Kasa ve fatura işlemlerinin yapılabileceği gelişmiş ön muhasebe modülüdür.

Raporlar

Teklif İsteyin

Teklif veya demo talebinizi aşağıdaki formu kullanarak bize iletebilirsiniz.

    Bu web sitesi kullanıcı deneyimini artırmak amacıyla çerez kullanmaktadır. Sitemizi ziyaret ettiğinizde çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız.